مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرورش جوانه های خوراکی در دستگاه

جوانه خوراکی

یکی از راههای پرورش جوانه های خوراکی استفاده از دستگاه های خانگی صنعتی و نیمه صنعتی می باشد، که یکی از راه های درآمد و اشتغال زایی محسوب می گردد.
یکی از بهترین راههای کسب درآمد و اینکه بتوان در منزل درآمدزایی ایجاد نمود استفاده از دستگاههای تولید جوانه است. از این رو شرکت های مختلفی اقدام به تولید و پخش دستگاه های تولید جوانه خانگی کردند این دستگاه در اندازه های کوچک تهیه و تولید می شود و می‌توان از آن در همه چی منزل و در آشپزخانه استفاده کرد. میزان بازدهی و سود این محصول بسیار زیاد است شما به ازای هر کیلو جوانه انواع حبوبات می توانید مبلغ بسیار زیادی را دریافت نمایید که قابل مقایسه با مبلغ اولیه خرید بذر نیست. دستگاه های صنعتی نیز تهیه و تولید این محصول را انجام می دهند، کارخانجات بزرگی که تنها برای مصرف خوراکی نیست و برای کشاورزی نیز پرورش جوانه می دهند.
زیرا یکی از معقول ترین روش های کشاورزی استفاده از نشا می باشد. پرورش دادن و نگهداری آن با دقت فراوان به مدت دوسال می باشد. اینکه این میزان پرورش و زمان نگهداری آن در محل کارخانه تولید نشاء بستگی به نوع گیاه دارد. مثلا برای نشا انواع درخت معمولا بالا ۶ ماه از آن نگهداری می شود.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید