مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه تولیدات جوانه های خوراکی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از جوانه های خوراکی در کشاورزیاستفاده از جوانه های خوراکی برای فروشگاه ها
جوانه خوراکی صنعتی

یکی از تولیدات امروز که می توان به صورت صنعتی تهیه کرد، جوانه های خوراکی می باشند. این تولیدات صنعتی از چه طریق انجام میشود؟
آیا می دانید تولید جوانه های خوراکی به چه صورت انجام شود؟ برای تولید جوانه‌ها خوراکی که به سه روش انجام می شود: خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی نیاز به راه اندازی کارخانه جاتی جهت تهیه انواع جوانه می باشد و همچنین ماده اولیه کارگاه بذر و آب مورد نیاز بذرهاست. از این رو تنها هزینه انجام شده برای راه اندازی یک کارخانه پربازده خرید دستگاه و هزینه خیلی بزرگ می باشد. تهیه بعضی ها نیز می تواند به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب و سوددهی چندین برابر نسبت به قیمت اولیه انجام شود.
جالب است بدانید که بازده کارخانجاتی نظیر تولید جوانه های خوراکی تنها برای مصرف خوراکی و فروش در بازارهای مصرف خانگی نیست بلکه می‌توانند آنها در زمینه کشاورزی نیز استفاده نمود.

استفاده از جوانه های خوراکی در کشاورزی

استفاده از جوانه ها خوراکی در کشاورزی به این صورت است که بعد از جوانه زدن گیاهان بعضی های عقیم جدا شده و بر هایی که آماده کاشت هستند تا حدودی روشن نمودند و نسبت به روش خوراکی و ام مورد مصرف خوراکی از گوشت بیشتری دارد به این منظور آماده کاشت می گردد که به آن به این نقش برایم این نیز گفته می شود.

استفاده از جوانه های خوراکی برای فروشگاه ها

همونطور که می‌دانید می‌توان از جوانه ‌های خوراکی برای تهیه انواع مختلف غذاها و سوپ ها استفاده نمود. همچنین سالادهای مختلفی نیز از طریق جوانه های خوراکی تهیه و تولید می گردد اما باید درنظر گرفتن اینکه تجهیز فروشگاه‌ها مراکز خرید بزرگ که شامل سوپرمارکت‌ها و همچنین هایپر مارکت‌ها می باشد توسط تولیدکنندگان صنعتی جوانه‌های خوراکی انجام می شود.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید