مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تولیدات جوانه خوراکی صنعتی

جوانه خوراکی صنعتی

یکی از راههای تهیه و تولید جوانه های خوراکی استفاده از ماشین آلات صنعتی می باشد که امروزه به دلیل حجم بالایی مصرف رواج فراوان دارد. تولیدات این دستگاه ها در حجم بالاست.
کارخانه جات تولید دستگاه های صنعتی مختلفی هستند که به تولید دستگاه تولید جوانه زنی می پردازند صورت صنعتی نیمه صنعتی و خانگی تهیه و تولید می گردند.
جالب است بدانید که در دستگاه های تولید جوانه می توان زمانبندی تولید و میزان تولید را کنترل کرده و جوانه ها نیز قابل کنترل است و از بروز هرگونه آفت و کپک زدگی جلوگیری به عمل می آید.
کلیه دانه هایی که امروز مصرف می کنیم امکان جوانه زدن آنها وجود دارد و می‌تواند از آنها برای تقویت پوست و مو، حافظه و دریافت انواع ویتامین های که بدن با کمبود آنها مواجه است و بسیار سخت به دست می آید اقدام کرد. امروز یکی از راه های کسب درآمد در واقع دستگاه هایی است که بر پایه تولید جوانه های خوراکی تخصیص می گردند از این روز این کارخانه و دارای دو رویکرد هستند.
ابتدا تولید جوانه هایی برای مصارف خوراکی که به جهت پخش در بازار در بسته بندی های مناسب و با میزان رشد کم ارایه می شوند، رویکرد دوم تولید بذر برای کشاورزی است که در واقع همان روش پرایمینگ بذر است که بسیاری برای تولید و کشت محصولات مناسب است.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید