مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین جوانه خوراکی حبوبات

جوانه های خوراکی

یکی از انواع جوانه ها که خوراکی هستند، جوانه حبوبات است. خرید بهترین نوع جوانه با کنترل رشد رطوبت تنها به صورت صنعتی ممکن می گردد.
روش های استفاده از حبوبات استفاده از جوانه های آن است زیرا و خواص حبوبات خواص دیگری نیز به آنها اضافه می شود که مختص است و مخصوص جوانه ها می باشد. استفاده از جوانه های خوراکی به دلیل وجود مواد خاص و خواصی که در اثر رشد در آنها به وجود آمده است برخی از کمبودهای بدن که به وسیله هر ماده غذایی قابل جبران نخواهد شد را تامین میکند.
برای مثال نخود: جوانه نخود می‌توانند علاوه برداشتن همه خصوصیاتی که در خود نخود وجود دارد، دارای مواد معدنی دیگری است که می‌توانند سبب رفع برخی از کمبودها در بدن گردد. یکی دیگر از جوانه های خوراکی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک جوانه خاص و ویژه می باشد جوانه گندم است این جوان برای تهیه سمنو استفاده می شود. روش تهیه سمنو میدانید به روش تهیه سمنو بسیار آسان می باشد در عین حال زمان بر ما استفاده از جوانه های گندم به عنوان اصلی ترین ماده تهیه سمنو همیشه مطرح بوده است.
سامانه از رشد جوانه های گندم و آسیاب کردن یا چرخ کردن جوانه ها و عبور دادن آنها از الک های تهیه می‌گردد که زمین با حرارت بالا بایستی به جوش شد و این پخت عملیاتش تا ۲۴ ساعت طول میکشد.
از جبوبات دیگری نیز جوانه خوراکی تهیه می‌کنند که آنها نیز بسیار پرطرفدار هستند. عدس و ماش که هر دو جزء حبوبات بسیار خوشمزه هستند که جوانه آنها نیز بسیار لطیف است و برای تهیه انواع سالاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید