تولید کننده جوانه های خوراکی تازه حبوبات

جوانه های خوراکی توسط تولید کننده های بزرگ به صورت عمده انجام می شود. اغلب بذر تازه حبوبات به این منظور استفاده می شود.
امروزه یکی از راه های کسب درآمد تولید اشتغال و کسب و کار خانگی می باشد که معمولاً به آسانی صورت می‌گیرد و کارآفرینان نمونه همه افرادی هستند که کسب و کار خانگی و خود را از گروه‌های کوچک و ارزان آغاز کردند
و امروز موفق شدند تا کارخانجات بزرگ را برای خود تاسیس کنند و هر کدام بحث اشتغال چندین نفر کمک همه جوانه های خوراکی و تولید آنها نیز یک از راه های کسب درآمد به صورت اندک است که می توانند جهاد کشاورزی شهرستان کمک گرفت.
محصولات متنوعی از جوانه ها تهیه می گردد. این جوانه ها که از بذرهای حبوبات تهیه می‌شوند یا از بذر های دیگر به صورت پودر شده و یا از شیره آنها برای تهیه سمنو و یا برخی دیگر از محصولات استفاده می شود. تولید جوانه حبوبات معمولاً به آسانی انجام می گیرد و دارای سودهی بسیار بالایی می باشد و معمولا چندین برابر اصل قیمت خرید بذر به تولید کننده سود می‌رساند. البته تهیه جوانه ها بایستی به صورت تازه انجام گیرد و پخش این گیاه نیز همینطور. چنانچه جوانه از زمان مصرف آن بگذرد می تواند مشکلات و بیماری های را به وجود آورد و باکتریها و قارچ ها در میان آن جوانه ها رشد کرده و مشکلاتی را به وجود آورد.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما