مشاوره و سفارش

انواع پودر جوانه ها

  • پودر جوانه گندم، پودر جوانه جو، پودر جوانه مالت، پودر جوانه ماش، پودر جوانه عدس، پودر جوانه نخود، پودر جوانه شبدر، پودر جوانه یونجه، پودر جوانه ارزن، پودر جوانه ذرت

 

پودر جوانه گندم

پودر جوانه گندم یک از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع پودر جوانه ها به شمار می رود؛ چرا که این نوع پودر جوانه امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان صنایع غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی می دهد. از این رو در داخل و خارج از ایران بسیار پر کاربرد محسوب می شود و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

پودر جوانه جو

پودر جوانه جو در رده دوم از پودرهای پرطرفدار قرار گرفته و برای تهیه مکمل های طبیعی ورزشی و همچنین چاقی، لاغری، پوست، ماسک صورت و بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول قایبلیت تولید و ارائه به صورت جوانه خشک جو، دانه مالت و پودر مالت را نیز دارد.

دستگاه تولید جوانه

  • دستگاه های تولید جوانه جهت تولید انواع جوانه شامل جوانه گندم، جوانه جو، جوانه شبدر، جوانه یونجه، جوانه ماش، جوانه عدس، جوانه نخود، جوانه ذرت، جوانه ارزن و جوانه آفتابگردان کاربرد دارند. این دستگاه ها در سه ظرفیت 60، 120 و 240 کیلوگرمی و با نام های دستگاه تولید جوانه تک کابین، دو کابین و چهار کابین ساخته و عرضه می شوند که اصلی ترین دستگاه خط تولید جوانه و پودر آن می باشند.

خشک کن صنعتی

 دستگاه های خشک کن از جمله دستگاه های پر کاربرد در حوزه صنعتی و نیمه صنعتی می باشند که جهت خشک کردن انواع میوه و سبزی کاربرد دارند. راه اندازی خط تولید پودر جوانه ها، چیپس میوه و سبزی خشک با این ماشین آلات امکان پذیر است. این دستگاه ها در سه ظرفیت 100، 150 و 300 کیلوگرمی با نام های خشک کن تک کابین متوسط و بلند، خشک دو کابین و خشک کن تک درب دوترولی ساخته و عرضه می گردند.

آسیاب صنعتی

آسیاب های صنعتی با موتورها و  ظرفیت های مختلف در بازار موجود هستند. آسیاب صنعتی موجود در مجموعه ما سه اسب تک فاز 3000 دور موتوژن با  ظرفیت ساعتی 100 کیلو می باشد.

لیست قیمت محصولات

نام محصولظرفیتابعاد دستگاهوضعیتقیمت
دستگاه تولید جوانه تک کابین60230*2*1موجودتماس بگیرید
دستگاه تولید جوانه دو کابین120230*2*2موجودتماس بگیرید
دستگاه تولید جوانه چهار کابین240230*2*5/3موجودتماس بگیرید
خشک کن تک کابین متوسط1002*5/1*5/1موجودتماس بگیرید
خشک کن تک کابین بلند1505/2*5/1*5/1موجودتماس بگیرید
خشک کن دوکابین3005/2*3*5/1موجودتماس بگیرید
خشک کن تک درب دوترولی3005/2*2*2موجودتماس بگیرید
آسیاب چکشی100-موجودتماس بگیرید

مشاوره و فروش

درباره ما :

گروه تولیدی بازرگانی جوانه های خوراکی رویان از سال 96 فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین انواع پودر جوانه های خوراکی و جوانه های خشک شده با بهترین کیفیت و به صورت عمده، فله و بسته بندی آغاز نموده و هم اکنون بزرگترین مرکز ارائه انواع پودر جوانه های خوراکی در ایران می باشد.
این مرکز در کنار تولید و عرضه انواع پودر جوانه های خوراکی، مشاوره شروع به کار جوانه های خوراکی و فروش خط تولید آن را زیر نظر کارشناسان متخصص انجام می دهد و از سال 95 فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین خط تولید جوانه ها و پودر آن، چیپس میوه و سبزی خشک آغاز نمود. از جمله محصولات قابل ارائه در این مجموعه دستگاه تولید جوانه، خشک کن و آسیاب صنعتی و … می باشد.

مدیر مجموعه رویان

مرضیه کیانی

Call Now Buttonتماس بگیرید