مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه تولید انواع جوانه خوراکی خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه های تولید جوانه های خوراکی صنعتیدستگاه جوانه های خوراکی خانگی
جوانه خوراکی خانگی

از انواع مختلف دانه های خوراکی می توان جوانه های باکیفیت و خوشمزه تهیه نمود. از قیمت دستگاه تولید خانگی جوانه آگاه هستید؟
با پیشرفت روزافزون تکنولوژی امروزه اغلب تولیدات غذایی و همچنین انواع مختلف محصولاتی که در اطراف ما وجود دارد به وسیله دستگاه های مکانیزه یا تمام مکانیزه انجام می‌گیرد و صنعت در زندگی ما نقش مهمی را ایفا می کند.
جالب است بدانید هر روز که از تهیه و تولید دستگاه های صنعتی می‌گذرد مردم پی به نیازهای جدید خود برده و سعی در تولید بیشتر و بیشتر این دستگاه ها می کنند تا بتوانند در حجم بالا جوابگوی نیازهای مصرفی مردم دنیا باشد.
تولید انواع مختلف جوانه‌های بذر های خوراکی و غیرخوراکی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و چه در صنعت کشاورزی و چه در صنعت صنایع غذایی سهم به سزایی را در زمینه صادرات بر عهده دارد.

دستگاه های تولید جوانه های خوراکی صنعتی

دستگاه های تولید شده صنعتی امروز می‌توانند با حجم بالا و با مقدار دلخواه رطوبت تنظیم شده و همچنین میزان جوانه زدن دلخواه و تنظیم شده مناسب متناسب با وزن گیاه جوانه ای را تولید نمایند که بسیار در چرخش صنعت و اقتصاد مهم کشور تأثیرگذار باشد. این دستگاه به سه صورت خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تهیه می‌شود اما استفاده از دستگاه خانگی می‌تواند یک کسب و کار خانگی برای شما محسوب شود.

دستگاه تولید جوانه خوراکی

دستگاه جوانه های خوراکی خانگی

این دستگاه ها همانند و دستگاه های صنعتی عمل می کنند هم در حجم پایین تر این دستگاه ها را می توان در هر قسمت از منزل که بخواهید قرار دهید. دستگاه را در آشپزخانه یا در انبار خود قرار دهید تا بهترین جوانه‌های حبوبات را از آن برداشت نماید و از همان یک کسب و کار خانگی و فروش آن در محله خود و یا حتی شهر خود بتوانید یک سود دهی بالا را داشته باشید.

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید